| Taonga | AL4-20 |
| Te kaha | 20L/20kg |
| Taumaha kupenga | 24kg |
| Taumaha tango | 55kg |
| Pūwero: | 2 ngā pūwero porowhita |
| Whānui o te rehu | 7-9m |
| Te whai huatanga o te rehu | 9-12 heketea/haora |
| Rere rehu | 3.5-4 rita/min |
| Te wā rere | 10 meneti |
| Tere rehu | 0-10 m/s |
| Pūhiko | Pūhiko atamai 14S 22000 mAh |
| Utauta | 3000W 60A rihi atamai |
| Ātete hau | 10 m/s |
| Teitei rere | 0-60 mita |
| Te pūtoro rere | 0-1500 mita |
| Rahi horapa | 2400*2460*630mm (±10mm) |
| Rahi kua whakapikohia | 955*640*630mm (±10mm) |
Mō ētahi atu kōrero, waiho mai he karere, pāwhiritia rānei te pātene whatsapp kei te taha matau.
Ka whakautu atu mātou i te wā e taea ai. Ngā mihi nui!